Hlinecké šály

Výrobky jsou tkány na 4listovém stavu firmy ARTTEX Strmilov

Rozvoj ručního tkaní byl umožněn pořízením velkého 4-listového stavu firmy Arttex Strmilov o pracovní šíři 105 cmŠály jsou tkané ze tří druhů přízí

Jemná tažená bavlněná - určení pro jarní a letní období, šály mají mimořádně  hebký omak a jsou vyhledávány pro svoji komfortní jemnost. Rozměry jsou 37 x 175cm, délka třásní 7 cm. Údržba: ruční praní do 40C, žehlení vysoká teplota, možno napařovat.


Bavlněná příze skaná na kolovrátku - seskáním na kolovrátku se získá silná a pružná nit, vazbu tkaniny zvýrazní a dodá výrobkům plastický omak, tolik oblíbený u zákazníků. Rozměry 45 x 180 cm, třásně 7 cm. Ruční praní do 40C, žehlení vysoká teplota, možno napařovat


Akrylová příze - dlouho jsem hledal ideální přízi na zimní šály. Zvolil jsem akryl a jak zákazníci potvrzují, jednalo se dobrou volbu. Šály jsou jemné, hřejivé, sametového omaku a hlavně -nekoušou, což zaručuje vysoký komfort uživatele. Rozměry 37 x 175 cm, třásně 7 cm. Ruční praní do 40C, žehlení na vyšší teplotu, zpravidla stupeň "Vlna"


Zcela speciální šálou je luxusní "Svatební krajka" -pléd tkaný z akrylové příze s lurexem pro větší lesk, foto v galerii.

Rozměry 50 x 200 cm. Údržba: ruční praní do 40C, žehlení mírný stupeň.

Moji zákazníci

Moje zákazníky a odběratele tvoří obdivovatelé a vyznavači fortelné ruční práce, kteří oceňují dokonalé a poctivé řemeslné zpracování tkaných výrobků.

Pevně věřím a mým přáním a cílem je, abyste mezi ně patřili i vy, návštěvníci těchto stránek.